F751A227KCC
F751A227KCC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2812 (7132 Metric), Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A227KCC F751A227KCC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2812
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
F751A227KCC F751A227KCC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10V 10% 2813 7 .1x3.2x2.5mm