F751A337KDC
F751A337KDC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10% 2914 7.3x4.3x2.8mm.
Інші пропозиції F751A337KDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A337KDC F751A337KDC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10% 2914 7.3x4.3x2.8mm
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
F751A337KDC F751A337KDC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917