Продукція > AVX > F751A337MDC
F751A337MDC
F751A337MDC AVX
f72-f75-776544.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10% 2914 7.3x4.3x2.8mm
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F751A337MDC AVX
Інші пропозиції F751A337MDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A337MDC F751A337MDC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
товару немає в наявності