F751A477KRC
F751A477KRC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 10V 10% 2824 7 .2x6x1.2mm
на замовлення 322 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F751A477KRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751A477KRC F751A477KRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V