F751C107MCC
F751C107MCC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 16V 2812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2812 (7132 Metric)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 16V 2812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2812 (7132 Metric), Size / Dimension: 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 220mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F751C107MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751C107MCC F751C107MCC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 16V 2812
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
F751C107MCC F751C107MCC Виробник : Kyocera AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2812 ESR=2 20mOhms 20%