F751C227MRC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F751C227MRC - CONFORMAL TANTALUM CAPACITOR 55AC7419
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F751C227MRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F751C227MRC F751C227MRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
F751C227MRC F751C227MRC Виробник : KYOCERA AVX F72-F75.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 16V 20% 2824 7 .2x6x1.2mm