Продукція > KEMET > F840BQ334M275L
F840BQ334M275L
F840BQ334M275L Kemet
f3294_phe840m.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 0.33uF 760VDC/275VAC PP 20% (18 X 8.5 X 16mm) Radial 15mm 105°C T/R
на замовлення 78000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F840BQ334M275L F840BQ334M275L Виробник : Kemet f3294_phe840m.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 760VDC/275VAC PP 20% (18 X 8.5 X 16mm) Radial 15mm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
товару немає в наявності
F840BQ334M275L F840BQ334M275L Виробник : KEMET F840BQ334M275L.pdf Film Capacitors 0.33 uF 275 VAC 760 VDC