Продукція > KEMET > F840DF334M275C
F840DF334M275C
F840DF334M275C Kemet
f3294_phe840m.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 0.33uF 760VDC/275VAC PP 20% (26 X 7 X 16.5mm) Radial 22.5mm 105°C Tray
на замовлення 37669 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 866
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F840DF334M275C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F840DF334M275C F840DF334M275C Виробник : Kemet f3294_phe840m.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 760VDC/275VAC PP 20% (26 X 7 X 16.5mm) Radial 22.5mm 105°C Tray