Продукція > KEMET > F840DH474M300C
F840DH474M300C
F840DH474M300C Kemet
f3294_phe840e.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 0.47uF 760VDC/300VAC PP 20% (26 X 8 X 16mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F840DH474M300C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F840DH474M300C Виробник : KEMET Description: 470NF3 20%V