Продукція > KEMET > F840DY125K275C
F840DY125K275C KEMET
Виробник: KEMET
Description: 1.2 F2 80VAV
Packaging: Tray
Part Status: Active
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film Suppression X2 1.2uF 760VDC/275VAC PP 10% (26 X 15.5 X 24.5mm) Radial 22.5mm 105°C Tray.
Інші пропозиції F840DY125K275C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F840DY125K275C F840DY125K275C Виробник : Kemet f3294_phe840m.pdf Cap Film Suppression X2 1.2uF 760VDC/275VAC PP 10% (26 X 15.5 X 24.5mm) Radial 22.5mm 105°C Tray