Продукція > KEMET > F840FS335M275C
F840FS335M275C
F840FS335M275C Kemet
f3294_phe840m.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 3.3uF 760VDC/275VAC PP 20% (31.5 X 19 X 29mm) Radial 27.5mm 105°C Tray
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F840FS335M275C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F840FS335M275C Виробник : KEMET Description: 3.3 F AC 20V