Продукція > KEMET > F861DB154K310R
F861DB154K310R
F861DB154K310R KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors .150UF 310V
на замовлення 1856 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861DB154K310R F861DB154K310R Виробник : KEMET F861DB154K310R Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
на замовлення 110 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.15 µF