Продукція > KEMET > F871DO474M330Z
F871DO474M330Z
F871DO474M330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.47uF 20% LS=22.5mm
на замовлення 1967 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 330VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871DO474M330Z F871DO474M330Z Виробник : KEMET F871DO474M330Z Description: CAP FILM 0.47UF 20% 330VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)