Продукція > AVX > F910J107MAAAJ6
F910J107MAAAJ6
F910J107MAAAJ6 AVX
F91-AJ6-775749.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF AEC-Q200
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F910J107MAAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910J107MAAAJ6 F910J107MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F91-AJ6.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1206
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)