F910J227MCC
F910J227MCC KYOCERA AVX
F91.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F910J227MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910J227MCC F910J227MCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 220uF 6x3.2
товару немає в наявності
F910J227MCC F910J227MCC Виробник : KYOCERA AVX F91-3162689.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 220uF 6x3.2