F910J477KNC
F910J477KNC KYOCERA AVX
F91.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10%.
Інші пропозиції F910J477KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910J477KNC F910J477KNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10%