F911A157KNC
F911A157KNC KYOCERA AVX Components
f91.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
LOW ESR RESIN MOLDED CHIP J LEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 10%.
Інші пропозиції F911A157KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A157KNC F911A157KNC Виробник : AVX Corporation F91.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917
товару немає в наявності
F911A157KNC F911A157KNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 10V 10%