Продукція > KYOCERA AVX > F911A476MAAAJ6
F911A476MAAAJ6
F911A476MAAAJ6 KYOCERA AVX
F91-AJ6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції F911A476MAAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A476MAAAJ6 F911A476MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F91_AJ6-3162641.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF AEC-Q200