F911A476MCC
F911A476MCC KYOCERA AVX
F91-3162689.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 20%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F911A476MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A476MCC F911A476MCC Виробник : KYOCERA AVX F91.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 2312
на замовлення 2500 шт: