F911C226MBA
F911C226MBA KYOCERA AVX
F91.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 20%.
Інші пропозиції F911C226MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911C226MBA F911C226MBA Виробник : KYOCERA AVX F91.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
товару немає в наявності
F911C226MBA F911C226MBA Виробник : KYOCERA AVX F91-3162689.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 20%