Продукція > KYOCERA AVX > F911C336MBAAJ6
F911C336MBAAJ6
F911C336MBAAJ6 KYOCERA AVX
F91-AJ6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 950mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 950mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F911C336MBAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911C336MBAAJ6 F911C336MBAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F91-AJ6.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
F911C336MBAAJ6 F911C336MBAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F91_AJ6-3162641.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 33uF 20% AEC-Q200