F911C336MCC
F911C336MCC KYOCERA AVX
F91.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911C336MCC F911C336MCC Виробник : KYOCERA AVX F91-3162689.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 20%
на замовлення 703 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
F911C336MCC F911C336MCC Виробник : KYOCERA AVX F91.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 4
F911C336MCC F911C336MCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 20%