F911V156MNC
F911V156MNC KYOCERA AVX
F91-2400485.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35V 20%
на замовлення 213 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911V156MNC F911V156MNC Виробник : KYOCERA AVX F91.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 35V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 279 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V