Продукція > AVX > F920G226MPA
F920G226MPA
F920G226MPA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 22uF 2x1.25
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F920G226MPA AVX
Інші пропозиції F920G226MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G226MPA F920G226MPA Виробник : AVX Corporation F92.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0805
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)