Продукція > F92 > F920J156MPA
F920J156MPA
f92.pdf
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F920J156MPA
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 15uF 2x1.25.
Інші пропозиції F920J156MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J156MPA F920J156MPA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
товару немає в наявності
F920J156MPA F920J156MPA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 15uF 2x1.25