F920J225MPA
F920J225MPA KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J225MPA F920J225MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
F920J225MPA F920J225MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 2.2uF 2x1.25