F920J226MPA
F920J226MPA KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F920J226MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 5 ohm, P, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5ohm, Produktlänge: 2.05mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 77mA, Produktpalette: F92 Series, Hersteller-Größencode: P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.35mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J226MPA F920J226MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: KYOCERA AVX - F920J226MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 5 ohm, P
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5ohm
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 77mA
Produktpalette: F92 Series
Hersteller-Größencode: P
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 470 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 77mA
Produktpalette: F92 Series
Hersteller-Größencode: P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 470 шт:
Мінімальне замовлення: 26
F920J226MPA F920J226MPA Виробник : KYOCERA AVX F92-3162523.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 20% 0805 E SR= 5 Ohm
Мінімальне замовлення: 10
F920J226MPA F920J226MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V