F921A475MAA NICHICON
f92.pdf
Виробник: NICHICON
10V4.7UF-A B
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 4.7uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921A475MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A475MAA F921A475MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206
товару немає в наявності
F921A475MAA F921A475MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 4.7uF 3.2x1.6