F921A475MPA
F921A475MPA KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 52500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F921A475MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 6 ohm, P, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6ohm, Produktlänge: 2.05mm, euEccn: NLR, Kapazität: 4.7µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 71mA, Produktpalette: F92 Series, Hersteller-Größencode: P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.35mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A475MPA F921A475MPA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013562597-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - F921A475MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 6 ohm, P
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6ohm
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 71mA
Produktpalette: F92 Series
Hersteller-Größencode: P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
F921A475MPA F921A475MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 13
F921A475MPA F921A475MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 4.7uF 20% 0805 E SR= 6 Ohm
на замовлення 635 шт:
Мінімальне замовлення: 13
F921A475MPA F921A475MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: KYOCERA AVX - F921A475MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 6 ohm, P
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 71mA
Produktpalette: F92 Series
Hersteller-Größencode: P
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 940 шт:
Мінімальне замовлення: 100
F921A475MPA F921A475MPA Виробник : KYOCERA AVX 2602418.pdf Description: KYOCERA AVX - F921A475MPA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 4.7 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 6 ohm, P
Produkthöhe: 1.2mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Produktlänge: 2.05mm
Kapazität: 4.7µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 71mA
Produktbreite: 1.35mm