Продукція > F92 > F921C225MAA
F921C225MAA
f92.pdf
Виробник:
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F921C225MAA
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 2.2uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921C225MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921C225MAA F921C225MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206
товару немає в наявності
F921C225MAA F921C225MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 2.2uF 3.2x1.6