F921V154MAA
F921V154MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.15UF 35V 20% 1206
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.15uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921V154MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921V154MAA F921V154MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 0.15UF 35V 20% 1206
на замовлення 298 шт:
F921V154MAA F921V154MAA Виробник : Nichicon F92%20Tant.%20Series.pdf Description: CAP TANT 0.15UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F921V154MAA F921V154MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.15uF 3.2x1.6