F921V334MAA
F921V334MAA KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.33UF 20% 35V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.33UF 20% 35V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921V334MAA F921V334MAA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.33uF 3.2x1.6
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
F921V334MAA F921V334MAA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: CAP TANT 0.33UF 20% 35V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 5
F921V334MAA F921V334MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.33uF 3.2x1.6