Продукція > AVX > F930G157KBA
F930G157KBA
F930G157KBA AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 4V 10%
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F930G157KBA AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F930G157KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G157KBA F930G157KBA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 4V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V