F930G226KAA
F930G226KAA KYOCERA AVX
F93-3162596.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 22uF 10% 1206 ESR= 2.5 Ohm
на замовлення 3563 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G226KAA F930G226KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 4V 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
F930G226KAA F930G226KAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 4V 10%