F930G227KCC
F930G227KCC Nichicon
F93_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP TANT 220UF 4V 10% 2312
на замовлення 900 шт:
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10%.
Інші пропозиції F930G227KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G227KCC F930G227KCC Виробник : Nichicon F93_Series.pdf Description: CAP TANT 220UF 4V 10% 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності
F930G227KCC F930G227KCC Виробник : AVX Corporation f93.pdf Description: CAP TANT 220UF 4V 10% 2312
F930G227KCC F930G227KCC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10%