F930G336MAA
F930G336MAA KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 4V 1206
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 33uF 20% 1206 ESR= 2.5 Ohm.
Інші пропозиції F930G336MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G336MAA F930G336MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 4V 1206
товару немає в наявності
F930G336MAA F930G336MAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF 3.2x1.6
товару немає в наявності
F930G336MAA F930G336MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 33uF 20% 1206 ESR= 2.5 Ohm