F930G337KCC
F930G337KCC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G337KCC F930G337KCC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F930G337KCC F930G337KCC Виробник : Kyocera AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10%