Продукція > AVX > F930G686MAA
F930G686MAA
F930G686MAA AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 68uF 3.2x1.6
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F930G686MAA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F930G686MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930G686MAA F930G686MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V