F930J107KAA KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 6.3V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 2 Ohm 125°C T/R
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F930J107KAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 100 µF, 6.3 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, 2 ohm, A, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 194mA, Produktpalette: F93 Series, Hersteller-Größencode: A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 18000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
F930J107KAA | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1206Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±10% Features: General Purpose Package / Case: 1206 (3216 Metric) Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C Manufacturer Size Code: A Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm) Capacitance: 100 µF Voltage - Rated: 6.3 V |
на замовлення 46000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1206 ESR= 2Ohms 10% |
Description: KYOCERA AVX - F930J107KAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 100 µF, 6.3 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, 2 ohm, AtariffCode: 85322100 Produkthöhe: 1.6mm Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216] rohsCompliant: YES Ausfallrate: - hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 10% Qualifikation: - isCanonical: N usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2ohm Produktlänge: 3.2mm euEccn: NLR Kapazität: 100µF Spannung (DC): 6.3V Rippelstrom: 194mA Produktpalette: F93 Series Hersteller-Größencode: A productTraceability: No Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 1.6mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |
Description: CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1206Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±10% Features: General Purpose Package / Case: 1206 (3216 Metric) Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm @ 100kHz Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C Manufacturer Size Code: A Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm) Capacitance: 100 µF Voltage - Rated: 6.3 V |
Description: KYOCERA AVX - F930J107KAA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 100 µF, 6.3 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, 2 ohm, AtariffCode: 85322100 Produkthöhe: 1.6mm Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216] rohsCompliant: YES Ausfallrate: - hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 10% Qualifikation: - isCanonical: Y usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2ohm Produktlänge: 3.2mm euEccn: NLR Kapazität: 100µF Spannung (DC): 6.3V Rippelstrom: 194mA Produktpalette: F93 Series Hersteller-Größencode: A productTraceability: No Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 1.6mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |
товару немає в наявності |
Category: SMD tantalum capacitorsDescription: Capacitor: tantalum; 100uF; 6.3VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C Type of capacitor: tantalum Capacitance: 100µF Operating voltage: 6.3V DC Tolerance: ±20% Mounting: SMD Case - inch: 1206 Case - mm: 3216 Operating temperature: -55...125°C Manufacturer series: F93 Case: A |