F930J107MBAAJ6 AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1210 20% ESR=900mOhms AEC-Q2.
Інші пропозиції F930J107MBAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J107MBAAJ6 F930J107MBAAJ6 Виробник : Kyocera AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1210 20% ESR=900mOhms AEC-Q2