Продукція > AVX > F930J107MBABE1
F930J107MBABE1
F930J107MBABE1 AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1210 ESR=900mOhms 20%
на замовлення 3954 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F930J107MBABE1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J107MBABE1 F930J107MBABE1 Виробник : KYOCERA AVX 404.php Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V