Продукція > AVX > F930J157MBAAJ6
F930J157MBAAJ6
F930J157MBAAJ6 AVX
F93-AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=.9Ohm AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F930J157MBAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J157MBAAJ6 F930J157MBAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Obsolete
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V