F930J157MCC
F930J157MCC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 20% 2412 ESR= 700 mOhm.
Інші пропозиції F930J157MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J157MCC F930J157MCC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
F930J157MCC F930J157MCC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 20% 2412 ESR= 700 mOhm