F930J227MNC
F930J227MNC KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J227MNC F930J227MNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 711 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
F930J227MNC F930J227MNC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 220uF 7.3x4.3
F930J227MNC F930J227MNC Виробник : KYOCERA AVX F93-3162596.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 220uF 7.3x4.3