F930J335MAA
F930J335MAA KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J335MAA F930J335MAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
F930J335MAA F930J335MAA Виробник : KYOCERA AVX F93-3162596.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 3.3uF 3.2x1.6
Мінімальне замовлення: 10
F930J335MAA F930J335MAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 3.3uF 3.2x1.6