Продукція > AVX > F930J337KNC
F930J337KNC
F930J337KNC AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 6.3V 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F930J337KNC AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F930J337KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J337KNC F930J337KNC Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 330uF 6.3V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.5 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
F930J337KNC F930J337KNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V