Продукція > KYOCERA AVX > F930J476MAAAJ6
F930J476MAAAJ6
F930J476MAAAJ6 KYOCERA AVX
F93-AJ6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J476MAAAJ6 F930J476MAAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F93-AJ6.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
F930J476MAAAJ6 F930J476MAAAJ6 Виробник : Kyocera AVX F93-AJ6.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 20% 1206 E SR=2.5Ohm AEC-Q200