Продукція > AVX > F930J476MAABE1
F930J476MAABE1
F930J476MAABE1 AVX
f93-776559.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 1206 20%
на замовлення 2477 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F930J476MAABE1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J476MAABE1 F930J476MAABE1 Виробник : KYOCERA AVX 404.php Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
товару немає в наявності