F930J477KNC
F930J477KNC KYOCERA AVX Components
f93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 470uF 6.3V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.3 Ohm 125°C T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F930J477KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J477KNC F930J477KNC Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 6.3V 10%
на замовлення 770 шт:
F930J477KNC F930J477KNC Виробник : KYOCERA AVX Components f93.pdf Cap Tant Solid 470uF 6.3V N CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-30 0.3 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
F930J477KNC F930J477KNC Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
товару немає в наявності