F930J685KAA
F930J685KAA KYOCERA AVX
F93-3162596.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 6.8uF 10% 1206 ESR= 3.5 Ohm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F930J685KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J685KAA F930J685KAA Виробник : KYOCERA AVX F93.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10% 6.3V 1206
F930J685KAA F930J685KAA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 6.3V 10%